O nas

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia specjalizującą się w zatrudnianiu obcokrajowców. Zespół PERETS GROUP tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rynku outsourcingu procesowego oraz pracy tymczasowej. Realizujemy usługi w obszarze logistyki, produkcji spożywczej, produkcji przemysłowej, a także branży hotelarskiej. Nasze usługi realizujemy w oparciu o zespoły pracownicze z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi i Nepalu.

Dzięki współpracy z PERETS GROUP możecie Państwo realizować cele biznesowe, w sposób elastyczny, dostosowany do specyfiki towarów, którymi zarządzacie.

Nasze zasady - super zespół

Naszą największą wartością jest SUPER ZESPÓŁ! Budując swoją pozycję na rynku pośrednictwa pracy nieustannie obcujemy z ludźmi. Dlatego zgodnie z dewizą „traktuj swoich pracowników tak, jak byś chciał, by traktowali Twoich klientów”, to w nich zdecydowaliśmy się zainwestować najwięcej.

Przez ostatnie lata działalności profesjonalizm każdej osoby z teamu Perets Group przekłada się na coraz to lepsze wyniki spółki. Dzięki wyjątkowej skuteczności i elastyczności względem naszych klientów potrafiliśmy zaskarbić sobie zaufanie kilkudziesięciu największych firm działających na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej.