Poszukujesz pracy lub personelu dla twojego biznesu?

- Doświadczony dział rekrutacji

- Nadgodziny

- Oszczędność czasu pracy działów administracyjno-kadrowych

- Faktura VAT

Nasz doświadczony dział rekrutacji jest w stanie uzyskać najbardziej dopasowanych kandydatów zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dzięki temu zyskają Państwo pracowników, którzy w szybkim czasie zaadoptują się do określonych standardów zakładu pracy.

Nasi pracownicy deklarują dużą chęć do pracy w zamianach wielogodzinnych z uwzględnieniem elastyczności jakiej oczekuje klient. Zapewnia to Państwu możliwość realizacji dodatkowych zleceń lub tych ze zbliżającym się terminem realizacji. I to wszystko w ramach jednej płaskiej stawki godzinowej.

Uproszczona forma rozliczenia, dzięki której to my komunikujemy się w urzędami w sprawach dotyczących naszej kadry pracowniczej.

Realizując projekty w Państwa branży, zauważyliśmy jak ważna jest oszczędność pracy działów administracyjno-kadrowych. Rzetelnie prowadzimy ewidencję czasu pracy, obliczamy wynagrodzenia oraz terminowo je wypłacamy.

Działając wiele lat na rynku wypracowaliśmy sposób działania w przypadku absencji pracownika bądź w sytuacji awaryjnej oraz dłuższych urlopów. Jesteśmy w stanie zapewnić osobę na czas nieobecności. W związku z tym zrealizują Państwo terminowe plany produkcyjne.

- Redukcja ryzyka w sytuacjach związaną z nieobecnością pracownika

- Bardzo dobra opieka w trakcie realizacji projektu

Zauważyliśmy, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest wzajemna komunikacja. W związku z tym, otrzymują Państwo dostęp do doświadczonej kadry pracowniczej, która dba na każdym poziomie o skuteczną realizacje projektu, dzięki czemu otrzymują Państwo wsparcie oraz jesteśmy w stanie sprostać każdym wyzwaniom.

Skontaktuj się z nami

Szukając odpowiedzi na pytanie: dlaczego warto wybrać współprace z naszą agencją pracy?! należałoby wspomnieć o strukturze naszego zespołu. Są to w przeszło 40% obywatele krajów zza wschodniej granicy, którzy jak nikt inni rozumieją charakterystykę i potrzeby pracowników, wśród których prowadzimy rekrutację. Wiedza ta i wypracowany KNOW-HOW przekłada się bezpośrednio na skuteczność działów Rekrutacji i Wsparcia Partnerów Biznesowych.

Kompetentny zespół specjalistów

Perets Group